DAWID

ZAŁOŻYCIEL / OPERATOR / FOTOGRAF

Wszystko zaczęło się jesienią 2011 roku, kiedy przekroczyłem próg Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego w Warszawie. Przyjechałem na spotkanie wolontariatu misyjnego. Poszukiwano kogoś, kto zająłby się filmowaniem tych spotkań. Byłem zupełnie zielony w tematyce filmowej, lubiłem robić zdjęcia, podobno nawet mi wychodziły. Zgłosiłem się i przeszedłem szybkie szkolenie. Najwidoczniej się sprawdziłem, gdyż filmowałem wszystkie spotkania w tym roku formacyjnym (w każdym miesiącu jedno). Bardzo szybko nauczyłem patrzeć się „trzecim okiem”. Okiem kamery.

Od tamtej chwili widzę więcej. Więcej uśmiechów, gestów, pięknych momentów. Bez przerwy patrzę na świat wykorzystując „Trzecie Oko”. Nawet wówczas, kiedy aparat czy kamerę zostawiłem w domu. Zatrzymanie ulotnych chwil stało się moja pasją.

5

POSIŁKÓW DZIENNIE

5

TRENINGÓW TYGODNIOWO

5

LAT ZA KAMERĄ

Moją pasją jest bieganie oraz trening siłowy. Sport ćwiczy charakter, pomaga pokonywać własne słabości, łamać opory własnego ciała. Nauczył mnie tego tata, a on rzadko się myli. Biegam głównie długie dystanse, mój rekord w półmaratonie to 1 h 37 minut. Dla Ciebie to gwarancja, że nawet kilkunastogodzinne chodzenie ze sprzętem to dla mnie pikuś.

MAŁGORZATA

MANAGER
Kobiece poczucie estetyki i piękna jest niezwykle istotne w naszej pracy. To Małgosia ocenia i krytykuje nasze prace, zanim te ujrzą światło dzienne. Jest nieocenionym wsparciem a jednocześnie najbardziej szczerą osobą jaką znam!

CZAREK

OPERATOR
Swoją przygodę z kamerą rozpoczął w tym samym miejscu co ja. Tam też się poznaliśmy. Czarek jest autorem wielu filmów ze spotkań wolontariatu. Wyróżnia go pasja do tego co robi, nie da się też ukryć, że każda chwila nagrania to dla niego wielka frajda!