Film ślubny

Film ślubny to szczególna pamiątka z dnia ślubu. Wasza obecność na tej stronie może świadczyć o tym, że poszukujecie kogoś, kto taki film przygotuje. A skoro już tu dotarliście, to wykonaliście odpowiedni krok, aby znaleźć kogoś takiego. Dzieli Was od tego raptem jeden krok i kilka lub kilkanaście minut oglądania naszych filmów!

Patrycja & Łukasz

Klip ślubny, P&Ł

Agnieszka & Michał

Klip ślubny, A&M

Kim jesteśmy?

Jesteśmy parą, która poznała się na weselu. Teraz, przygotowujemy się do własnego ślubu i wesela, dlatego świetnie Was zrozumiemy. Mamy zresztą całkiem spory bagaż ślubnych doświadczeń, którym chętnie się podzielimy.  Jesteśmy w końcu parą, która kocha to, co robi. Każdy film ślubny, każde Wasze zadowolenie, zaskoczenie czy wzruszenie jest dla nas źródłem przeogromnej radości.

Oprócz tego jesteśmy jeszcze szczęściarzami. Mamy wymarzoną pracę – robimy film ślubny na którym uwieczniamy zakochanych ludzi w jednym z ważniejszych dni w ich życiu. Poza tym jesteśmy szczęściarzami również dlatego, że każdy przygotowany przez nas film ślubny wyzwolił wyzwolił w naszych Młodych Parach wyjątkowego emocje. Niektóre opinie możecie zobaczyć tutaj.

Skąd jesteśmy?

Działamy przede wszystkim na terenie województwa mazowieckiego, jednak nie ograniczamy się tylko do naszej najbliższej okolicy. Kochamy podróże, więc dojazd w najdalsze zakątki Polski to dla nas przyjemność! Możemy pochwalić się realizacją filmu ślubnego w miastach takich takich Augustów, Bydgoszcz a nawet Elbląg!

Co prawda najczęściej realizujemy reportaże w takich miastach jak Warszawa i Lublin. Tam też najłatwiej nas spotkać, by wspólnie wypić kawę i porozmawiać o tym, jak ma wyglądać Wasz wymarzony film ślubny.

Nasza specjalność - film ślubny

Specjalizujemy się w filmach ślubnych. W tym ważnym dla Was dniu skupiamy się na tym, co potrafimy najlepiej. Przygotowanie reportaży fotograficznych zostawiamy najlepszym w tej działce.

Jednakże fotografia również jest naszą przeogromną pasją. Realizujemy ją jednak wykonując sesje zdjęciowe Love Story czyli zdjęcia bez okazji!