Film ślubny to szczególna pamiątka z dnia ślubu. Wasza obecność na tej stronie może świadczyć o tym, że poszukujecie kogoś, kto taki film przygotuje. A skoro już tu dotarliście, to wykonaliście odpowiedni krok, aby znaleźć kogoś takiego. Dzieli Was od tego raptem jeden krok i kilka lub kilkanaście minut oglądania naszych filmów!

Anna & Bartosz

Ślub nad jeziorem

Kasia & Konrad

Kasia & Konrad

Gosia & Paweł

Gosia & Paweł

Małgorzata & Damian

Małgorzata & Damian

Małgorzata & Marcin

Sylwia & Robert

Paulina & Karol

Klaudia & Janek

Kamila & Daniel

Katarzyna & Maciej

Katarzyna & Radosław

Izabela & Sebastian

Kim jesteśmy?

Jesteśmy parą, która poznała się na weselu. Teraz, przygotowujemy się do własnego ślubu i wesela, dlatego świetnie Was zrozumiemy. Mamy zresztą całkiem spory bagaż ślubnych doświadczeń, którym chętnie się podzielimy.  Jesteśmy w końcu parą, która kocha to, co robi. Każdy film ślubny, każde Wasze zadowolenie, zaskoczenie czy wzruszenie jest dla nas źródłem przeogromnej radości.

Oprócz tego jesteśmy jeszcze szczęściarzami. Mamy wymarzoną pracę – robimy film ślubny na którym uwieczniamy zakochanych ludzi w jednym z ważniejszych dni w ich życiu. Poza tym jesteśmy szczęściarzami również dlatego, że każdy przygotowany przez nas film ślubny wyzwolił wyzwolił w naszych Młodych Parach wyjątkowego emocje. Niektóre opinie możecie zobaczyć tutaj.

Naszą specjalizacją jest film ślubny. W tym ważnym dla Was dniu skupiamy się na tym, co potrafimy najlepiej. Przygotowanie reportaży fotograficznych zostawiamy najlepszym w tej działce.

Jednakże fotografia również jest naszą przeogromną pasją. Realizujemy ją jednak wykonując sesje zdjęciowe Love Story czyli zdjęcia bez okazji!