Sesja na dzień kobiet

W przeddzień dnia kobiet wybraliśmy się do Parku Szymańskiego na warszawskiej Woli. Mieliśmy ze sobą statyw i bukiet tulipanów. Jednym z powodów było wykonanie zdjęcia ze statywu, które w dniu następnym mieliśmy wstawić na nasze konto w Serwisie Facebook. W jego opisie poinformowaliśmy panie o prezencie, jakim była darmowa sesja na dzień kobiet.

Bukiet kwiatów

Bukiet kwiatów, a w zasadzie dwa bukiety kupiliśmy z Biedronce. Mieliśmy duży problem z wybraniem ładnie wyglądających tulipanów. Takich, które jednocześnie byłyby choć trochę rozwinięte, a przy tym nie zniszczone przeglądaniem przez dziesiątki i setki rąk. Wybór padł na tulipany żółte.

Zdjęcia ze statywu

Statyw był nam potrzebny. Chcieliśmy przecież zrobić sobie zdjęcie wspólne, żeby móc je wstawić na fb wraz z postem informującym o prezencie dla pań, jakim była darmowa sesja na dzień kobiet. Jest to niestety dość trudne i bardzo, ale to bardzo czasochłonne.

Szczególnie zirytować mogą mistrzowie drugiego planu: ustawiam kard, aktywuje samo wyzwalacz, zaczynamy pozować. Zdjęcie wyszło świetne. Tylko ten piesek, który pod drzewem za nami… No właśnie. Bardzo często tak to wygląda. Dlatego zdjęcia ze statywu są dość czasochłonne.

Takie zdjęcia robiliśmy już wiele razy, a ich efekty możecie zobaczyć na naszej stronie oraz naszych mediach społecznościowych. Lubimy taką formę. I towarzyszącą jej niesamowitą zabawę. Dodatkowo nagrodą są pamiątkowe zdjęcia, o które każdemu fotografowi jest zawsze ciężko.

Sesja na dzień kobiet

Po trwającej prawie dwie godziny sesji, od której rozbolały mnie nogi (od biegania i kucania przy aparacie na statywie) wracaliśmy do domu z przekonaniem, że udało zrobić się nam to zdjęcie, o które nam chodziło.

Koniec końców postawiliśmy na naturalność i spontaniczność. Poniżej prezentujemy niektóre zdjęcia, które tego dnia wykonaliśmy. A jeśli ciekawi Was, które z nich wybraliśmy na naszego Facebooka i jak został przyjęty nasz pomysł – sesja na dzień kobiet, możecie to zrobić tutaj.

I pamiętajcie, żeby śledzić nasz profil za rok!