Sesja świąteczna - idealny prezent na święta Bożego Narodzenia

Rok się kończy, a wraz z jego końcem zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Czas, w którym wzajemnie obdarowujemy się prezentami. Zaskocz swoich bliskich i podaruj im coś innego. Coś, czego się nie spodziewają. Czymś takim z pewnością będzie sesja świąteczna. Podaruj im voucher na sesję zdjęciową. 

Grudniowe zakupy

Grudniowe zakupy, bieganie po centrach handlowych.  Często rozpaczliwe szukanie pomysłów. Znasz to, prawda? Każdego roku obiecujemy sobie, że zajmiemy się tym wcześniej, a zawsze kończy się tak samo.

Dlatego też przypominamy o tym już teraz. Kiedy do Bożego Narodzenia zostało jeszcze całkiem sporo czasu. Czasu, który minie jednak szybciej, niż mogłoby się wydawać.

Voucher świąteczny

Voucher świąteczny możesz kupić znacznie wcześniej. Jego ważność będzie liczona od 24 grudnia. Dzięki temu sesja świąteczna będzie mogła zostać zorganizowana do końca marca. A ostatnie dni przedświątecznych przygotowań będą wolne od poszukiwania prezentów.

O voucherach na sesję zdjęciową możesz przeczytać tutaj. Jeśli masz więcej pytań, zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub przez media społecznościowe. Chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości oraz aspekty formalne.

voucher na sesje świąteczne - idealny prezent na Boże Narodzenie

Sesja świąteczna

Jednak sesja świąteczna zupełnie inny charakter ma w okresie przedświątecznym. Przecież to głównie wtedy w mediach społecznościowych pojawia się mnóstwo takich zdjęć. Całkiem, jakby to mogło przyspieszyć nadejście świąt!

Voucher możecie podarować więc swoim bliskim przed świętami.  Dodatkowo wybierzcie przyspieszony czas realizacji zdjęć. Dzięki temu w święta będziecie mogli podarować gotowe już zdjęcia.

Sesja świąteczna /  voucher - koszt

Koszt voucherów na zdjęcia i szczegółowe propozycje naszych sesji poznacie tutaj. Oferujemy vouchery na sesje w dowolnej konfiguracji – jako sesja zdjęciowa Love Story dla pary, sesja indywidualna bądź rodzinna. Oprócz tego przygotowaliśmy specjalną ofertę w klimacie świątecznym.

Voucher na sesję zdjęciową

Sesja świąteczna