Ślub w stylu ludowymDominika & DominikHotel Galicja

Ślub w stylu ludowym … Często mówimy czy piszemy, że każdy ślub jest inny. I choć może się to wydawać banałem lub sloganem, to faktycznie tak jest. Jednak ślub i wesele Dominiki i Dominika było zupełnie, totalnie i ekstremalnie inne i niespodziewane! Bowiem był to ślub w stylu ludowym. I to w ludowych strojach,  ale tylko do pierwszego tańca.

Kiedy dosłownie kilka dni przed ich dniem dowiedzieliśmy się od Dominiki, że wszystko udało się dopiąć i… wystąpią na ślubie w strojach ludowych byliśmy bardzo zaskoczeni. Zaskoczony okazał się również sam ksiądz ?

Jadąc na południe wiedzieliśmy, że to nie będzie zwyczajny „dzień w biurze”, ale to, co zobaczyliśmy tego dnia przerosło nasze wyobrażenia: przygotowania w strojach ludowych, mnóstwo rzeszowskich zwyczajów wplecionych we współczesny ślub, asysta również ubrana na ludowo, jazda powozem z kościoła na salę a do tego wszystkiego jeszcze polka na pierwszy taniec! No i oni: Dominika i Dominik. Bardzo spontaniczni, bardzo uśmiechnięci i bardzo dobrze bawiący się tego dnia, a jednocześnie tak głęboko przeżywający samą ceremonię ślubu, że podczas montażu nie raz mieliśmy ciarrrry!

Całości dopełnił również zespół BeFolk, który świetnie wpisał się w ten ludowy klimat wesela ????

Przed Wami klip z naszego najbardziej kolorowego zlecenia ślubnego w minionym sezonie i całej naszej karierze!

Dominika ? Dominik

Zespół – BeFolk

Miejsce – Hotel Galicja

Stroje – Stroje Ludowe Miss

Dekoracje – ArtDecor