Ślub zimowy: Magda & Przemek

Ślub zimowy jest ostatnio czymś coraz bardziej popularnym. Wielu wciąż obawia się trudnej pogody. Jednak dostępność terminów sal weselnych przyciąga Młode Pary. Inni z kolei po prostu kochają zimę. Magda i Przemek udowodnili, że zima to równie dobra pora roku!

Nadchodzi zima

„Nadchodzi zima” to słowa, które wbrew pozorom rozgrzewają wiele serc. I choć od maja nie są już aktualne (i to nie tylko przez pogodę), to w wielu sercach pozostaną na zawsze. Podobnie jak moda na ślub i wesele zimą lub późną jesienią, która coraz mocniej zakorzenia się w świadomości narzeczonych z Polski.

Pogoda idealna

Tak właśnie było podczas ślubu Magdaleny i Przemysława. Było chłodno, ale nie lodowato. Trawniki przyprószył lekki śnieg. Przez chmury nieśmiało przebijało się słońce. Jak na luty pogoda wprost idealna!

Z tatą do ołtarza

Panna Młoda do ołtarza przyszła z tatą. Uwielbiamy ten moment! Choć nie jest to polska tradycja, ale coś, co zaczerpnęliśmy z kultury amerykańskiej. Emocje towarzyszące spotkaniu przed ołtarzem są niewyobrażalne! Także dla nas.

Ceremonia ślubna różniła się od innych ślubów tym, że Para Młoda postanowiła wspólnie przeczytać czytanie. Hymn o miłości. Cześć odczytał Pan Młody, natomiast cześć Panna Młoda.

ślub zimowy - klatki filmowe z pięknego filmu ślubnego

Skrzypce i świadkowa

Kolejną niespodzianką był pierwszy taniec, prosty i spontaniczny, ale jednak urzekający swobodą. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że podczas pierwszego tańca świadkowa grała na skrzypcach. Tworząc tym samym zapierających dech w piersiach akompaniament

Świadkowa grała również na skrzypcach podczas wejścia Młodej Pary do kościoła. Jeśli nie zauważyliście jej na filmie, to już znacie powód. Świadkowie są zazwyczaj ważnymi osobami dla Pary Młodej. Dlatego takie zaangażowanie ich w TEN dzień jest wspaniałe!

Pierwszy taniec będziecie mogli zobaczyć tutaj!

Ślub zimowy

Ślub zimowy to indywidualny wybór każdej pary. I jak każdy inny, ma swoje plusy i minusy. Jednakże z perspektywy filmowania ślubów w trzydziestostopniowym upale, ślub zimowy jest z pewnością bardziej znośny.