Strefa Prywatna

Witaj w naszym świecie

Strefa Prywatna to miejsce, w którym możesz nas poznać! Cieszy nas bardzo, że tu jesteś! Obiecujemy, że Cię nie zawiedziemy i pozwolimy poznać się jak najbardziej. Będziemy odpowiadać na pytania, które mogą się pojawiać przed wyborem kamerzysty na wesele, zdradzać szczegóły naszej pracy i wiele, wiele innych. W końcu to Strefa Prywatna 🙂

Kim jesteśmy?

Skoro to czytacie, to zapewne już coś o nas wiecie. Zależy nam jednak, żebyśmy się poznali. Przecież mamy towarzyszyć Wam w tak ważnym dla Was dniu.

Jesteśmy Dawid i Gosia, narzeczeni, już niedługo małżonkowie. Nasza historia zaczęła się na pewnym weselu, dlatego ta praca jest nie tylko naszą pasją, ale również wspominaniem miłych chwil.

Dlaczego my?

Przygotowujemy filmowe reportaże z dnia Waszego ślubu, podczas których skupiamy się na opowiedzeniu historii tego dnia. Szukamy emocji, wzruszeń i wszystkiego, co podczas seansów będzie wywoływało uśmiech na Waszych twarzach.

Wyróżnia nas ogromna pasja i radość z tego co robimy. Filmujemy, bo lubimy przeżywać z Wami te chwile, a potem tworzyć z tego wyjątkowe pamiątki. Dążymy do tego, aby film był dla Was równie ważną pamiątką, co zdjęcia. Pamiątką, którą z przyjemnością oglądać będziecie wiele razy, a każde odtworzenie filmu przenosić Was będzie do TEGO dnia.

Nasze media społecznościowe

kamerzysta-slubny-zalozyciel-Lipne-Studio-Dawid-Lipiński

Dawid

Małgosia-kamerzysta-ślubny-Lipne-Studio

Małgosia

Nasze przygody