Fotograf na wieczór panieński

Pośród wszystkich atrakcji i możliwości, fotograf na wieczór panieński jest chyba najlepszą z nich. Bo nawet najwspanialsze przygody po pewnym czasie ulegną zapomnieniu. A właśnie dzięki zdjęciom wieczór panieński może zostać odpowiednio uwieczniony.

Pakiet

Basic
500 PLN
  • dostępność 1 h

Pakiet

Premium
900 PLN
  • dostępność 3-5 h

Co oferujemy?

Przede wszystkim reportaż z tego dnia. Chcemy oddać to, jaka atmosfera towarzyszyła tej chwili. Fotograf na wieczór panieński może kojarzyć się z sesją, wykonywaną w parku albo np nad Wisłą. My chcemy pokazać więcej – jak przeżywacie ten wieczór na prawdę.

Fotografować możemy zacząć już w domu, jeśli przed wyjściem na miasto macie w planach beforek. A potem ruszamy z Wami, robiąc zdjęcia na ulicy czy w komunikacji miejskiej. Czad, prawda?

Sesja też jest w planach

Oczywiście w pewnym momencie wykonamy Wam zdjęcia z przyszłą Panną Młodą. Grupowe, pojedyncze – jak sobie tylko zażyczycie! Uważamy jednak, że relacja z wieczoru panieńskiego będzie znacznie ciekawsza, jeśli fotograf nie ograniczy się tylko do tego.

To jednak nie wszystko! Wykonamy i przygotujemy do druku zdjęcie, które może być świetnym pomysłem na prezent ślubny. Może to być zdjęcie wykonane na płótnie, które jako świadkowa lub przyjaciółka Panny Młodej wręczysz jej w dniu ślubu. Prawda, że brzmi kusząco?

Wybór świadkowej

Fotograf na wieczór panieński to zapewne wybór świadkowej. A zatem drogie Panie zastanówcie się, czy zatrudnienie fotografa nie będzie czymś, co sprawi największą radość Waszej przyjaciółce?

Pamiątka w postaci niepowtarzalnych zdjęć z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę. I genialną atrakcją. A także pewnego rodzaju oswojeniem Was wszystkich przed błyskiem fleszy w dniu ślubu.

Kusząca myśl!

Jeśli propozycja wydaje się Wam kusząca, a zatrudnienie fotografa na wieczór panieński od dawna chodzi Wam po głowie, to koniecznie się do nas odezwijcie. Możemy się również spotkać przy kawie, żeby porozmawiać o Waszych planach.

Najłatwiej spotkać nas w Warszawie, czasami jest to też możliwe w Lublinie. Sesji podczas wieczoru panieńskiego możemy podjąć się wszędzie tam, gdzie sobie tego zażyczycie!