Voucher na sesję zdjęciową

Voucher na sesję zdjęciową to świetny pomysł na prezent. Szczególnie, jeśli znamy osoby, które bardzo chciały by mieć profesjonalne zdjęcia. Ale jednak brak im odwagi, aby samemu zgłosić się do fotografa. Jest to również bardzo dobry pomysł na prezent na każdą okazje.

Jeden voucher - wiele możliwości

Sesja zdjęciowa może odbyć się w plenerze lub wnętrzu. Może to być np. dom obdarowanych lub jeszcze inne miejsce. Ale spokojnie, nie musicie ustalać miejsca na etapie zakupu. Niech zrobią to ci, dla których będzie to prezent.

Dlatego też wprowadzamy jeden voucher na sesję, którą będziecie mogli zrealizować w plenerze lub wnętrzu. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej dopasować się do oczekiwań osób, które otrzymają taki prezent.

Jaka sesja?

Możecie podarować voucher na sesje zdjęciową indywidualną, dla pary lub dwóch osób. Można go również wykorzystać na sesję zdjęciową rodzinną (rodzice i dzieci – łącznie maksymalnie 4 osoby).

Prezent dla par

Nasza specjalnością fotograficzną jest sesja Love Story, czyli opowieść o miłości dwojga ludzi. Podkreślmy, że jest to świetny pomysł na prezent dla partnerki/ partnera lub nawet zaprzyjaźnionej pary. Jednakże może być również prezentem od rodziców, albo dla rodziców. Albo dziadków.

Jak go kupić?

Jest to bardzo proste. Wystarczy się z nami skontaktować i wybrać voucher na sesje, którą chcecie komuś podarować, a resztą zajmiemy się my. Prześlemy Wam umowę na wykonanie usługi wraz z danymi do przelewu, a po zaksięgowaniu wpłaty również paragon.

Voucher przesyłamy Wam w wersji papierowej w opakowaniu idealnym na prezent. Standardowy termin ważności to 3 miesiące, ale możemy ustalić go również  indywidualnie.  Tak, aby każdy mógł zrealizować voucher na sesje w dogodnym dla siebie terminie.

Kiedy odradzamy zakup?

Jest to dobry prezent na większość okazji. Są jednak takie wydarzenia, na które lepiej ofiarować coś innego. To przede wszystkim rożnego rodzaju imprezy okolicznościowe, takie jak chrzest czy ślub i wesele.

Podpowiadamy jednak, że vouchery może być świetnym pomysłem na rocznicę ślubu. Lub na rocznicę znajomości czy urodziny. Warto dodać, że aby zaimponować kobiecie można zrobić jej prezent bez okazji. Gwarantujemy, że voucher na sesję zdjęciową będzie strzałem w dziesiątkę!

Voucher na sesję zdjęciową