O NAS,czyli #LipneStudioTeam

Mam na imię Dawid i kilka lat temu założyłem LipneStudio. Staram się udowodnić, że pasja może stać się pracą.
A praca pasją, i to w dodatku taką, która daje prawdziwą radość i satysfakcje.
Filmuję i fotografuję, produkuję filmy. To ze mną ustalacie wszystkie szczegóły związane z dniem Waszego ślubu.
Po godzinach jestem zakręcony na punkcie biegania i czytania. Znajomi określają mnie również mianem smakosza espresso.

kamerzysta-slubny-zalozyciel-Lipne-Studio-Dawid-Lipiński
Małgosia-kamerzysta-ślubny-Lipne-Studio

Małgosię poznałem na weselu, które filmowałem. Jeżeli nie wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia, to musicie poznać naszą historię! Połączyła nas pasja, wiara i podejście do życia. Od kilku miesięcy przygotowujemy własny ślub i wesele – dzięki temu bardziej Was rozumiemy.
Małgosia pomaga mi w filmowaniu. Jest również nieocenionym wsparciem przy postprodukcji i bezlitosnym krytykiem.
„Po godzinach” uwielbia pracę z przedszkolakami, studiuje pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną oraz rozpoczyna swoja przygodę z bieganiem.

Wybierając osoby, które mają przygotować film ślubny, czyli tzw. kamerzystów, warto kierować się nie tylko ich portfolio, ale również relacją i kontaktem z tymi osobami. To samo tyczy się fotografów. Abyście mogli lepiej nas poznać przygotowaliśmy specjalną podstronę.

W Strefie Prywatnej możecie zobaczyć jacy jesteśmy w innych sytuacjach niż śluby, rzucić okiem na nasze media społecznościowe lub obejrzeć nasze galerie. Przeważnie są to zdjęcia Gosi robione przez Dawida, rzadziej odwrotnie, ale czasami też zdjęcia ze statywu.

Jeśli Was zaciekawiliśmy lub po prostu chcecie bardziej poznać filmowców, którzy chcecie zaprosić na Wasz dzień, to zerknijcie tutaj.

My się przedstawiliśmy. Teraz Wasza kolej.Bo żeby opowiedzieć Waszą historię musimy Was poznać.Spotkajmy się przy kawie!

Wyślij wiadomośćSprawdź ofertę