Sesja zdjęciowa Love Story

Sesja zdjęciowa Love Story to opowieść o Was i Waszej miłości. To nie tylko coś na specjalne okazje: ślub, wesele czy chrzest dziecka.  Bo przecież czy łącząca Was miłość to nie wystarczający powód do zdjęć? Sesja zdjęciowa Love Story to też świetny pomysł na prezent. 

Czym jest sesja zdjęciowa Love Story?

Sesja zdjęciowa Love Story to przede wszystkim opowieść o Was.  Zdjęcia mają się ze sobą łączyć, a nie być zbiorem obrazków. I razem opowiadać historię o Waszej miłości. W końcu ma to być sesja zdjęciowa Love Story!

Love Story to przede wszystkim skupienie się na Waszych emocjach. Na Waszej bliskości i wzajemnej czułości. Chcemy uwiecznić łączącą Was relację, ponieważ wierzymy w jej wyjątkowość.

Jeśli chcecie zostać bohaterami opowieści o Waszej miłości, to sesja zdjęciowa Love Story będzie najlepszym wyborem!

Gdzie się odbywa sesja zdjęciowa?

To zależy przede wszystkim od Was. Możecie zdać się na nas, albo zaproponować własną lokalizację. Sesja zdjęciowa to przede wszystkim Wy! Cała reszta jest tylko tłem. Dość istotnym, ale jednak tłem.

Podkreślmy jednak, że wybór miejsca powinien odzwierciedlać Was, Wasz styl i Wasze zainteresowania. Dzięki temu sesja zdjęciowa Love Story będzie bardziej autentyczna.

A zatem gdzie? Wachlarz możliwości jest dość spory!

Sesja zdjęciowa w Waszym domu

To proste! Czy jest inne miejsce, w którym będziecie czuli się bardziej swobodnie? Być może, ale jednak to w Waszym domu mamy pod ręką wszystkie rekwizyty, które opisują Was i Wasze pasje.

Przede wszystkim mamy Waszą kanapę, na której oglądacie filmy lub pijecie niedzielną kawę. Balkon, z którego możecie podziwiać gwiazdy, choinkę lub po prostu Wasz kawałek podłogi. A dalej? Niech poniesie nas wyobraźnia!

Sesja lifestyle’owa w domu by Hello Darlin

Sesja zdjęciowa w plenerze

Ulica

Prosto i zwyczajnie. Gdzieś na mieście. Ulice i rynki wielu miast skrywają w sobie szczególny urok. Miejsce przede wszystkim dla miłośników spacerów. Czy to z kawą, czy z lemoniadą w ręku, sesja Love Story wśród miejskich zabudowań ma klimat.

Niewątpliwie zaletą tego miejsca jest także jego uniwersalność i niezależność po pierwsze pogody, a także od pory dnia i roku.

Kawiarnia

To miejsce nie tylko dla miłośników kawy. Przecież zawsze można zamówić herbatę lub czekoladę. Kawiarnia to przede wszystkim miejsce spotkań i rozmów. A także pierwszych randek! I dokładnie o to nam chodzi.

Sesja zdjęciowa w kawiarni jest o tyle atrakcyjna, że z łatwością można ją połączyć z Love Story na miejskim rynku czy starym mieście.

Park

Znacie bardziej romantyczne miejsce niż park? Zdjęcia wśród kwitnących kwiatów, złotolistnych czy zaśnieżonych drzew, wzbogacone Waszymi emocjami to genialna pamiątka. A być może to jest właśnie miejsce pierwszych Waszych spotkań?

A, i jeszcze jedno! Wybierając się na sesję do parku w śnieżny dzień koniecznie pamiętajcie o rękawiczkach. Śnieg może nie tylko ładnie wyglądać, ale może wyzwolić w Was wiele radości. A nawet dziecięcą radość!

sesja LoveStory w parku

Za miastem

Sesja poza miastem do szereg niezliczonych niemal możliwości. Przede wszystkim las. Warto podkreślić, że leśna sesja zdjęciowa możliwa jest również w Warszawie.

Mamy tu m.in. Las Bielański, Lasek na Kole, Las Kabacki. Oprócz tego wrzosowisko albo pole lawendy, albo też zupełnie inne miejsce, które sobie upatrzyliście.

emocje i uczucia okazane podczas sesji zdjęciowej LoveStory są nie do opisania

Jaki koszt?

Pytanie o koszt, to pytanie naturalne i podstawowe. Ponieważ sesja zdjęciowa Love Story to usługa, dlatego jej koszt jest jawny. Oczywiście może ulec nieznacznej zmianie, związanej np. wejściem do jakiegoś miejsca, czy z kosztami dojazdu, jeśli sesja będzie miała odbyć się daleko od Warszawy lub Lublina.

Prawie zapomniałem o najważniejszym! Oczywiście otrzymacie paragon 🙂

Love Story

basic
700 PLN
  • czas 1h
  • minimum 25 zdjęć

Love Story

premium
1500 PLN
  • czas do 3h
  • minimum 50 zdjęć

A co jeśli nie lubię pozować do zdjęć?

Uważacie, że sesja Love Story to świetny pomysł, ale jednak nie lubicie pozować? Świetnie się składa! Bo im mniej pozowania, a więcej autentyczności, tym sesja zdjęciowa będzie ciekawsza.

Wystarcz więc, że się kochacie i lubicie okazywać sobie nawzajem uczucia. A jeśli będzie trzeba, to pomogę Wam wydobyć z siebie potrzebne emocje.

Pokażcie siebie!

Wciąż się zastanawiacie? Napiszcie lub zadzwońcie do nas i powiedzcie nam o Waszych obawach. Z pewnością przekonamy Was, że aparat nie gryzie, a robienie zdjęć wcale nie musi być stresujące.

Wystarczy, że pokażecie nam siebie, a sesja zdjęciowa na pewno będzie wielkim sukcesem. I wspaniałą pamiątką, która zostanie z Wami na lata.