Sesja rodzinna w parku | Park Szymańskiego w Warszawie

Sesja rodzinna Aleksandry i Grzegorza odbyła się w czerwcu w jednym z warszawskich parków. Ciekawostką pozostaje to, że sesja rodzinna została połączona z kilkoma ujęciami sesji ciążowej Oli. Ale największym smaczkiem jest to, że kilka lat temu realizowaliśmy dla nich ślubny reportaż filmowy. Uwielbiamy, kiedy do nas wracacie!

Sesja rodzinna

Na sesję rodzinną przyjechali do Warszawy. Wybraliśmy park, ponieważ przy organizacji takiej sesji kluczowy był wybór odpowiedniego miejsca. Przede wszystkim takiego, które będzie przyjazne dla małych dzieci. Park Szymańskiego na warszawskiej Woli z pewnością jest takim miejscem. Poza tym, w sezonie letnim oferuje wiele atrakcji. I to nie tylko dla rodzin z dziećmi.

Ukochane powroty

Najbardziej wytrwali fani być może pamiętają Aleksandrę i Grzegorza, ponieważ realizowaliśmy dla nich filmowy reportaż ślubny. Oprócz tego spotkaliśmy się już kiedyś na mini sesję pośród bożonarodzeniowych dekoracji na warszawskim Krakowskim Przedmieściu. Zdjęcia z tamtego spaceru możecie podziwiać tutaj.

Więcej na temat sesji rodzinnych, sesji zdjęciowych LoveStory możecie przeczytać tutaj.