Ogród botaniczny w Powsinie, sesja narzeczeńska, Ania + Łukasz

Ogród botaniczny w Powsinie to piękne miejsce położone praktycznie pod samą Warszawą. Warto zwrócić uwagę, że znajduje się tam przekrój polskiej flory, ale także egzotyczna szklarnia. Dlatego też wraz z Anią i Łukaszem wybraliśmy się tam na sesję narzeczeńską.

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska jest idealnym pomysłem, jeśli dotąd nie znaleźliście się przed obiektywem fotografa. Oczywiście nie zaliczamy do tego robienia zdjęcia do dowodu! 😀

Przede wszystkim sesja narzeczeńska pozwala „oswoić się” Wam z obecnością i fotografa, i obiektywu przed dniem ślubu i wesela. Po drugie w dniu ślubu czujecie się już swobodniej, bo wiecie, że aparat wcale nie gryzie. Po trzecie (i najważniejsze!) efektem sesji narzeczeńskiej jest piękna pamiątka.

Ogród botaniczny w Powsinie

Oczywiście ważne jest także właściwe miejsce. Ogród botaniczny w Powsinie z pewnością jest takim miejscem. Dodatkowym plusem jest to, że ogród botaniczny w Powsinie leży praktycznie w Warszawie. Raptem kilka kilometrów od jej południowych granic.

Ogród botaniczny w Powsinie to miejsce, które w pierwszej kolejności przypadnie do gustu miłośnikom przyrody. Zresztą zobaczcie sami!