Pierwszy taniec w chmurach

Sylwia + Paweł - Ranczo przy Lesie

Pierwszy taniec w chmurach, czyli w ciężkim dymie unoszącym się tuż nad parkietem jest czymś niezwykłym. Zwłaszcza w połączeniu z bardzo klimatycznym i romantycznym utworem o miłości. A przede wszystkim z tak cudownym wykonaniem, jakie zaprezentowali Sylwia i Paweł na rozpoczęcie swojego wesela w Ranczo przy Lesie.

Nie mogliśmy się powstrzymać

Nie mogliśmy się powstrzymać! Niespełna pięć dni po tym wspaniałym dniu przygotowaliśmy dla Sylwii i Pawła film z tego momentu wesela. Już w trakcie filmowania wiedzieliśmy, że to będzie cudowny pierwszy taniec w chmurach. Nie pomyliliśmy się! Jednak odtworzenie tego pierwszego tańca na komputerze i montaż wprawiło nas w jeszcze większy zachwyt.

Różne perspektywy

Często pytacie, czy drugi operator jest potrzebny. Jeśli jeszcze w to wątpicie, to zerknijcie na pierwszy taniec w chmurach Sylwii i Pawła. Uważamy, że jest on najlepszą odpowiedzią. I najlepszym argumentem.

Tak! Drugi operator jest niezbędny. Dzięki temu w tak piękny sposób możemy uwiecznić tak niesamowicie niesamowite momenty. Jak pierwszy taniec w chmurach w wykonaniu Sylwii i Pawła!

Na początek

Jest raptem pięć dni po ślub Sylwii i Pawła, dlatego na początek zostawiamy Wam tylko pierwszy taniec w ich wykonaniu. Wkrótce pokażemy Wam także film ślubny. Ach! Już nie możemy się doczekać tej chwili! A Wy?

Ostatnia sobota trafiła do TOP3 najgorętszych dni, w których realizowaliśmy filmowy reportaż ślubny! 🔥Ale było...

Opublikowany przez LipneStudio Poniedziałek, 17 czerwca 2019