Sesja na wieczorze panieńskim Oli

Sesja na wieczorze panieńskim Oli była jedną z wielu atrakcji, przygotowanych na ten dzień przez przyjaciółki przyszłej Panny Młodej. Rozpoczęliśmy od małej rozgrzewki w domu. Następnie ruszyliśmy w plener – na pobliską łąkę. Jak skończyła się ta historia? Tego dowiecie się oglądając poniższy reportaż! 

Wieczór panieński

Wieczór panieński to nieodłączny element przedślubnych przygotowań. Zazwyczaj świadkowa lub druhny, jeśli jest ich więcej, organizują przyjęcie. Zapraszają na nie najlepsze przyjaciółki Panny Młodej i planują czas. Tak, aby został on jak najlepiej zapamiętany.

Ciekawym rozwiązaniem jest sesja na wieczorze panieńskim i w ogóle obecność fotografa. Można posiłkować się telefonami i selfie, ale wiadomo – to nie to samo. Warto zaznaczyć, że fotograf może wykonać nie tylko sesję, ale również nieco szerszy reportaż. Tak jak ten powyżej.

Ostatnia panieńska imprezka Oli

Ostatnia panieńska imprezka Oli odbyła się w Dzień Dziecka! Dziewczyny rozpoczęły małą rozgrzewką w domu przyszłej Panny Młodej. Był napis Bride to be, gry i zabawy, wjechał również tort a Aleksandra została obdarowana prezentem.

Po godzince w domu, kilku toastach i kilkunastu zdjęciach, ruszyliśmy w plener. Tam rozpoczęliśmy od zdjęć z balonami, które dość szybko zaczęły pękać. Punktem kulminacyjnym było otwarcie szampana i kolejny toast za przyszłą Pannę Młodą.

Więcej informacji na temat zdjęć na wieczorze panieńskim dowiesz się tutaj.

Powrót do wyboru zdjęć life stylowych