Wesele w Stylu Boho, Kasia + Paweł, Błażejówka

Wesele w stylu boho było naszym marzeniem. Niezwykle podoba się nam taki klimat. A cieszy nas to, że takie wesela zyskują coraz większą popularność. Zatem dzięki Kasi i Pawłowi mogliśmy towarzyszyć im podczas ich ślubu i wesela w Błażejówce w Chotyni

Reportaż z całego dnia

Przede wszystkim rozpoczęliśmy od przygotowań. Po pierwsze Kasia i Paweł przygotowywali się w jednym domu. Atmosfera była więc niesamowita, a napięcie wręcz elektryzowało powietrze.  Po drugie każdy dzień ślubu jest tak niesamowity!

Piękny świat z lotu ptaka

Warto zaznaczyć, że tego dnia wykonywaliśmy ujęcia nie tylko z ziemi, ale również z powietrza. To nowa opcja w naszej ofercie, z której już niebawem będziecie mogli swobodnie korzystać!

Świat z lotu ptaka wygląda inaczej. Lepiej, bardziej szczegółowo. Warto o tym pamiętać, jeśli organizuje się wesele w stylu boho np. w stodole lub innym, równie atrakcyjnym miejscu. Podczas filmu Kasi i Pawła z powietrza zarejestrowaliśmy ich wyjście z kościoła oraz przyjazd na salę.

Wesele w Stylu Boho

Młodzi zadbali o wszystkie detale! Przede wszystkim wesele w stylu boho uświetnił występ skrzypaczki, która umiliła gościom i Młodej Parze składanie życzeń. Potem zaczęło się wspaniałe wesele. O jego oprawę muzyczną zadbał znakomity zespół Kawer!

Tego dnia wszystko było magiczne! Począwszy od przecudownego miejsca i okolicy, przez wspaniałą Młodą Parę, na gościach i zespole skończywszy. Taki dzień, jak ta sierpniowa sobota, uświadamia nam, że mamy najlepszą pracę. Lepszej nie moglibyśmy sobie wymarzyć!

Ślub w stylu boho

Zaznaczmy, że ślub i wesele w stylu boho to coś absolutnie fantastycznego! Szalenie podoba się nam ten trend. Mamy więc wielką nadzieję, że utrzyma się jak najdłużej. Wesele w stylu boho jest równie niesamowite jak wesele w namiocie