Fotograf na konferencje

Fotograf na konferencje lub event firmowy to obecnie standard. Jest integralną częścią organizowanego wydarzenia, bo przecież należyta dokumentacja to w dzisiejszym świecie podstawa. Ale z pewnością o tym wiesz, skoro tu jesteś. I czytasz te słowa szukając fotografa na konferencje lub event firmowy.

Bogate doświadczenie

Doświadczenie to podstawa. Nie jest łatwo je zdobyć. Potrzeba na to czasu, czasu i jeszcze więcej czasu. Z każdym wydarzeniem nabiera się nowych umiejętności, które są tak ważne, kiedy przychodzi fotografować poważnych gości.
Oprócz czasu potrzeba jednak jeszcze pewnych umiejętności, których trudno się nauczyć. I albo fotograf na konferencje je ma, albo przez całe wydarzenie będzie przeszkadzał. Prelegentom, organizatorom, uczestnikom, zaproszonym gościom. Nie ma większego zła, niż niepotrafiący się zachować fotograf.

Różne wydarzenia

W karierze fotograficznej podczas rożnego rodzaju wydarzeń, konferencji i eventów pracowałem z różnymi osobami. Znanymi i nieznanymi, przesympatycznymi i tymi z kategorii „łatwo mnie zdenerwować”. Obsługiwałem też wiele wydarzeń liturgicznych i uroczystości państwowych, w których uczestniczyli przedstawiciele władz państwowych. 

 

Czas na konkrety

Nadmiar słów jest zbędny, kiedy fotograf na konferencje może pochwalić się takim portfolio. Bynajmniej nie jest to przejaw pychy lub samochwalstwa. To po prostu fakt, który ma podstawy w ciężkiej pracy i sumiennym zdobywaniu doświadczenia. 

Oprócz prac zebranych na mojej stronie, całkiem spore portfolio (a przy tym doświadczenie) zdobyłem pracując w Ordynariacie Polowym Wojska Polskiego. Ciekawych odsyłam między innymi do fotorelacji z Bożego Ciała 2019, Wielkanocy 2019  oraz Mszy św. z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Odpowiedni ubiór

Fotograf na konferencje lub event firmowy powinien być odpowiednio ubrany. W sposób właściwy do czasu i miejsca oraz ludzi, którym ma robić zdjęcia. Niby oczywiste, ale jednak nie dla wszystkich. 

Oferta na fotoreportaż z konferencji lub event

Pakiet podstawowy

500 PLN
  • czas pracy 2h
  • min. 20 zdjęć (max 100)
  • czas oczekiwania na zdjęcia 24h

Pakiet rozszerzony

700 PLN
  • czas pracy 3-5h
  • min. 50 zdjęć (max 150)
  • czas oczekiwania na zdjęcia 12h

Pakiet premium

1200 PLN
  • czas pracy 5-8h
  • min. 100 zdjęć (max 300)
  • czas oczekiwania na zdjęcia 9h

Skontaktuj się z nami!

Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu kontaktu lub przedstawienia oferty w oparciu o naszą Politykę Prywatności.