Fotografia rodzinna

Fotografia rodzinna jest ważną częścią pracy fotografa. Podczas sesji zdjęciowej dla rodzin, utrwala na zdjęciach owoce miłości dwojga ludzi. Ich ukochane dzieci. Praca z dziećmi wymaga niekiedy ogromnej cierpliwości, a przede wszystkim czasu. Jednak efekty, a przede wszystkim potężna dawka emocjonalna towarzysząca sesji, w pełni rekompensują czas poświęcony na zdjęcia.

Jakie możliwości?

Możliwości jest wiele, a ogranicza nas tylko Wasza wyobraźnia. No i temperament Waszych pociech. Chyba, że ma to być taka fotografia rodzinna, na której ta trzecia osóbka jest jeszcze ukryta w brzuchu. Wtedy możliwości mamy jeszcze więcej.

Jednak, jeśli mamy spotkać się w składzie 3+, to zdecydowanie warto wcześniej omówić sesję. I dostosować ją do możliwości i wieku Waszego dziecka. Bo inaczej rozplanujemy sesję „fotografia rodzinna”, jeśli ma ono 2 lata, a inaczej, jeśli ma lat 7.

Spacer czy "piknik"?

Odpowiedź jest zależna od tego, o czym wspomniałem powyżej. Dla dzieci młodszych polecamy jedno miejsce. Ewentualnie z niewielką koniecznością przemieszczania się.

W taki wypadku świetnie sprawdzi się kocyk rozłożony na trawniku w parku. I oczywiście różne gadżety, które umilą dziecku czas. A fotografowi pozwolą na wykonanie autentycznych zdjęć.

W taką formę fotografii rodzinnej można również wpleść elementy spaceru, np. po parku. Spacer np. po Krakowskim Przedmieściu czy Starym Mieście, jest dobry dla nieco starszych (i większych) dzieci.

Rabat za lojalność

Lojalność zawsze jest ceniona i nagradzana. Podobnie robimy i my. Jednak my robimy to wyłącznie dlatego, że uwielbiamy, kiedy do nas wracacie! Szczególnie, jeśli dostajemy maile od par, dla których wykonywaliśmy film ślubny.

Dlatego też otrzymujecie od nas 10% rabatu na sesję zdjęciową rodzinną, jeśli zdarzyło się nam już współpracować. Fotografia rodzinna może być również świetnym pomysłem jako voucher na sesję!

Fotografia rodzinna

Sesja rodzinna

basic
500 PLN
  • minimum 25 zdjęć
  • czas trwania 1h
  • jedna lokalizacja (Wasz dom lub plener)

Sesja rodzinna

premium
800 PLN
  • minimum 40 zdjęć
  • czas trwania 2h
  • więcej czasu = możliwe dwie lokalizacje
fotografia rodzinna na ławce w parku

Skontaktuj się z nami!

Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu kontaktu lub przedstawienia oferty w oparciu o Politykę Prywatności.